Wydarzenia dodatkowe

Foodpairing w Muzeum Wódki

Foodpairing czyli sztuka łączenia wysokogatunkowych wódek i alkoholi z daniami powstałymi na bazie tradycji polskiej kuchni przedstawione w historycznej przestrzeni Muzeum Wódki, miejsca łączącego historię ze współczesnością. Dla gości przygotowujemy 4 propozycje fingerfoodów razem z 4 wyjątkowymi alkoholami. Całość wydarzenia zamyka zwiedzanie Muzeum razem z przewodnikiem (płatne według cennika Muzeum).

Maksymalna liczba osób mogąca wziąć udział: 10
Czas trwania: 1,5 godziny

Rezerwacja: minimum 3 dni przed planowaną wizytą
Terminy: do ustalenia indywidualnego (minimum 5 osób)

Foodpairing w Muzeum Wódki

Gry miejskie

Ruchoma kolekcja

5 osobowa grupa ma 10 minut na znalezienie obiektów opisanych w specjalnie stworzonym przewodniku (do ustalenia ilość obiektów na liście). Grupa, której uda znaleźć się najwięcej przedmiotów i udowodni to wykonanymi smartfonem zdjęciami obsłudze muzeum w strefie degustacyjnej otrzyma, dla każdego ze zwycięzców, 4 kieliszki wyjątkowych wódek.

Maksymalna liczba osób mogąca wziąć udział w zabawie: 20
Czas trwania: 1 godzina
Terminy: wkrótce

Ruchoma kolekcja

Z kieliszkiem przez stulecia

5-osobowa grupa graczy musi zapamiętać jak najwięcej szczegółów z informacji wystawionych w specjalnych miejscach w przestrzeni muzeum i na samym końcu przedstawić zebrane dane obsłudze Muzeum. W grze mogą wziąć udział maksymalnie 4 grupy. Zwycięzcy zdobędą możliwość spróbowania 4 wyjątkowych wódek na samym końcu. Dodatkowym utrudnieniem jest to, że każdy z uczestników musi mieć w ręce pełny kieliszek wódki, której nie wolno wypić w trakcie; nie wolno też upuścić kieliszka.

Maksymalna liczba osób mogąca wziąć udział w zabawie: 20
Czas trwania: 1 godzina
Terminy: wkrótce

Z kieliszkiem przez stulecia

Strona Muzeum Wódki jest publiczna. Administratorem Twoich danych osobowych, które pozostawiasz odwiedzając nasz profil (m.in. imię i nazwisko lub inne Twoje oznaczenie, komentarze, polubienia, identyfikatory internetowe, jest GOOD FOOD CONCEPT SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Warszawie (00-866), ul. Żelazna 68. Twoje dane są przetwarzane w celu efektywnego prowadzenia naszego profilu, w tym w celu przedstawiania Ci informacji o naszych inicjatywach i innej aktywności oraz w związku z promowaniem przez nas różnego rodzaju wydarzeń, konkursów, usług oraz produktów, a także w celach statystycznych i analitycznych oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami.

Pozostałe informacje o na temat danych osobowych, w tym o zasadach przysługującego Ci prawa sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.