Zaplanuj wizytę

Bilety do Muzeum Wódki

ZWIEDZANIE MUZEUM BEZ DEGUSTACJI + audio przewodnik

30 zł

+

ZWIEDZANIE MUZEUM Z DEGUSTACJĄ  3 RODZAJÓW ALKOHOLI PO 20 ML 

Zestaw 1 – 35 zł

Zestaw 2 – 55 zł

Zestaw 3 – 99 zł

Zestaw Gold – 199 zł (w cenie: zwiedzanie, degustacja alkoholi super premium, dyplom Konesera, pamiątkowy kieliszek a także miniaturka historycznego alkoholu).

JEŚLI POTRZEBUJESZ PRZEWODNIKA*

 DLA GRUP DO 6 OSÓB 59 

 DLA GRUP POWYŻEJ 6 OSÓB 125 zł

*rezerwacja oprowadzania z przewodnikiem powinna odbyć się minimum 4 dni przed planowaną wizytą. Grupa może liczyć maksymalnie 20 osób. 

*rezerwacja oprowadzania z przewodnikiem powinna odbyć się minimum 4 dni przed planowaną wizytą. Grupa może liczyć maksymalnie 20 osób. 

INNE: WYDARZENIA SPECJALNE, DEGUSTACJE I IMPREZY ZAMKNIĘTE ORAZ ZWIEDZANIE POZA GODZINAMI PRACY, OBOWIĄZUJE INDYWIDUALNA WYCENA. 

Każdy zwiedzający MUZEUM WÓDKI w ramach zakupionego biletu wstępu otrzymuje 15% zniżkę na lunch w Restauracji ELIXIR

 

  E-MAIL: INFO@MUZEUMWODKI.PL 

Strona Muzeum Wódki jest publiczna. Administratorem Twoich danych osobowych, które pozostawiasz odwiedzając nasz profil (m.in. imię i nazwisko lub inne Twoje oznaczenie, komentarze, polubienia, identyfikatory internetowe, jest GOOD FOOD CONCEPT SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Warszawie (00-866), ul. Żelazna 68. Twoje dane są przetwarzane w celu efektywnego prowadzenia naszego profilu, w tym w celu przedstawiania Ci informacji o naszych inicjatywach i innej aktywności oraz w związku z promowaniem przez nas różnego rodzaju wydarzeń, konkursów, usług oraz produktów, a także w celach statystycznych i analitycznych oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami.

Pozostałe informacje o na temat danych osobowych, w tym o zasadach przysługującego Ci prawa sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.