Cennik

Bilety

Indywidualne zwiedzanie bez degustacji – 19 zł
Indywidualne zwiedzanie z degustacją (3 rodzaje alkoholi po 2,5 cl) – alkohole klasyczne – 39 zł
Indywidualne zwiedzanie z degustacją (3 rodzaje alkoholi po 2,5 cl) – alkohole premium – 75 zł
Indywidualne zwiedzanie z degustacją (3 rodzaje alkoholi po 2,5 cl) – alkohole super premium – 99 zł
Pakiet VIP – 145 zł
W cenie pakietu:
– zwiedzanie z degustacją alkoholi super premium,
– certyfikat konesera,
– pamiątkowy kieliszek degustacyjny.
W przypadku degustacji VIP rezerwację należy wykonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

UWAGA: Bilety zakupione przez stronę Muzeum Wódki nie podlegają zwrotowi – istnieje jedynie możliwość zmiany dnia wizyty.

Przewodnik
Przewodnik dla grup do 6 osób – 45 zł
Przewodnik dla grup powyżej 6 osób – 95 zł
Rezerwacja oprowadzania z przewodnikiem powinna odbyć się minimum 2 dni przed planowaną wizytą. Grupa może liczyć maksymalnie 20 osób.

Audioprzewodnik
Wynajęcie audioprzewodnika w angielskiej lub polskiej wersji językowej – 7 zł

Inne
Wydarzenia specjalne, degustacje i imprezy zamknięte – obowiązuje wycena indywidualna.

Każdy zwiedzający MUZEUM WÓDKI otrzymuje, w ramach zakupionego biletu wstępu, 25% zniżkę na lunch w Restauracji ELIXIR (od poniedziałku do piątku od 12 do 16) oraz zniżkę w takiej samej wielkości na wybrany koktajl w THE ROOTS BAR & MORE.

Strona Muzeum Wódki jest publiczna. Administratorem Twoich danych osobowych, które pozostawiasz odwiedzając nasz profil (m.in. imię i nazwisko lub inne Twoje oznaczenie, komentarze, polubienia, identyfikatory internetowe, jest GOOD FOOD CONCEPT SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Warszawie (00-866), ul. Żelazna 68. Twoje dane są przetwarzane w celu efektywnego prowadzenia naszego profilu, w tym w celu przedstawiania Ci informacji o naszych inicjatywach i innej aktywności oraz w związku z promowaniem przez nas różnego rodzaju wydarzeń, konkursów, usług oraz produktów, a także w celach statystycznych i analitycznych oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami.

Pozostałe informacje o na temat danych osobowych, w tym o zasadach przysługującego Ci prawa sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.