Cennik

   

Bilety do Muzeum Wódki można kupić na miejscu lub na

– ZWIEDZANIE MUZEUM BEZ DEGUSTACJI 19 ZŁ 

 – ZWIEDZANIE MUZEUM Z DEGUSTACJĄ  3 RODZAJÓW ALKOHOLI PO 25 ML 

 KLASYCZNA 39 ZŁ 

PREMIUM 75 ZŁ 

SUPER PREMIUM 99 ZŁ 

RÓŻNICA W CENIE DEGUSTACJI WYNIKA Z JAKOŚCI I POPULARNOŚCI DEGUSTOWANYCH ALKOHOLI

– PAKIET VIP 145,00 ZŁ *

       W CENIE: ZWIEDZANIE Z DEGUSTACJĄ ALKOHOLI SUPER PREMIUM, CERTYFIKAT KONESERA I PAMIĄTKOWY KIELISZEK DEGUSTACYJNY 

*w przypadku degustacji VIP rezerwację należy wykonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. 

UWAGA: Bilety zakupione przez stronę Muzeum Wódki na portalu ewejściówki nie podlegają zwrotowi – istnieje jedynie możliwość zmiany dnia wizyty. 

 

JEŚLI POTRZEBUJESZ PRZEWODNIKA*

 DLA GRUP DO 6 OSÓB 45,00 ZŁ  

 DLA GRUP POWYŻEJ 6 OSÓB 95,00 ZŁ 

*Rezerwacja oprowadzania z przewodnikiem powinna odbyć się minimum 4 dni przed planowaną wizytą. Grupa może liczyć maksymalnie 20 osób. 

 AUDIOGUIDE (język polski lub angielski) 7,00 ZŁ  

INNE: WYDARZENIA SPECJALNE, DEGUSTACJE I IMPREZY ZAMKNIĘTE ORAZ ZWIEDZANIE POZA GODZINAMI PRACY OBOWIĄZUJE INDYWIDUALNA WYCENA  

Każdy zwiedzający MUZEUM WÓDKI w ramach zakupionego biletu wstępu otrzymuje 25% zniżkę na lunch w Restauracji ELIXIR (od poniedziałku do piątku od 12 do 16)* lub zniżkę w takiej samej wielkości na wybrany koktajl w THE ROOTS BAR & MORE (dotyczy biletów za 19 zł)

*dotyczy biletów za 39 zł, 75 zł, 99 zł lub 145 zł

 

  E-MAIL: INFO@MUZEUMWODKI.PL 

 

 

Strona Muzeum Wódki jest publiczna. Administratorem Twoich danych osobowych, które pozostawiasz odwiedzając nasz profil (m.in. imię i nazwisko lub inne Twoje oznaczenie, komentarze, polubienia, identyfikatory internetowe, jest GOOD FOOD CONCEPT SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Warszawie (00-866), ul. Żelazna 68. Twoje dane są przetwarzane w celu efektywnego prowadzenia naszego profilu, w tym w celu przedstawiania Ci informacji o naszych inicjatywach i innej aktywności oraz w związku z promowaniem przez nas różnego rodzaju wydarzeń, konkursów, usług oraz produktów, a także w celach statystycznych i analitycznych oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami.

Pozostałe informacje o na temat danych osobowych, w tym o zasadach przysługującego Ci prawa sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.