Zaplanuj wizytę

Zwiedzanie Muzeum jest możliwe tylko przy wcześniejszej rezerwacji mailowej, minimum 7 dni przed planowaną wizytą. Rezerwacji dokonujemy od 7 osób.

Cennik

Zwiedzanie indywidualne – 19 zł

Przewodnik dla grup do 6 osób – 45 zł*
Przewodnik dla grup powyżej 6 osób – 95 zł*

Indywidualne zwiedzanie z degustacją (3 rodzaje alkoholi po 2,5 cl) – alkohole klasyczne – 39 zł
Indywidualne zwiedzanie z degustacją (3 rodzaje alkoholi po 2,5 cl) – alkohole premium – 75 zł
Indywidualne zwiedzanie z degustacją (3 rodzaje alkoholi po 2,5 cl) – alkohole super premium – 99 zł
Pakiet VIP – 145 zł
W cenie:
– zwiedzanie z degustacją alkoholi super premium,
– certyfikat konesera,
– pamiątkowy kieliszek degustacyjny.

W przypadku degustacji VIP rezerwację należy wykonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Inne – wydarzenia specjalne, degustacje i imprezy zamknięte – obowiązuje wycena indywidualna.

*Rezerwacja zwiedzania z przewodnikiem powinna odbyć się minimum 4 dni przed planowaną wizytą. Grupa może liczyć maksymalnie 20 osób.

UWAGA: Bilety zakupione przez stronę Muzeum Wódki na portalu ewejściówki nie podlegają zwrotowi – istnieje jedynie możliwość zmiany dnia wizyty.

Każdy zwiedzający MUZEUM WÓDKI otrzymuje, w ramach zakupionego biletu wstępu, 25% zniżkę na lunch w Restauracji ELIXIR (od poniedziałku do piątku od 12 do 16). Zniżkę w takiej samej wysokości na wybrany koktajl w THE ROOTS BAR & MORE dla osób, które wybrały zwiedzanie bez degustacji.

Strona Muzeum Wódki jest publiczna. Administratorem Twoich danych osobowych, które pozostawiasz odwiedzając nasz profil (m.in. imię i nazwisko lub inne Twoje oznaczenie, komentarze, polubienia, identyfikatory internetowe, jest GOOD FOOD CONCEPT SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Warszawie (00-866), ul. Żelazna 68. Twoje dane są przetwarzane w celu efektywnego prowadzenia naszego profilu, w tym w celu przedstawiania Ci informacji o naszych inicjatywach i innej aktywności oraz w związku z promowaniem przez nas różnego rodzaju wydarzeń, konkursów, usług oraz produktów, a także w celach statystycznych i analitycznych oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami.

Pozostałe informacje o na temat danych osobowych, w tym o zasadach przysługującego Ci prawa sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.