Powiększanie kolekcji Muzeum

Muzeum Wódki to ponad 10 000 obiektów związanych z historią narodowego trunku Polaków. Ta opowieść wymaga jednak nieustannej aktualizacji i rozwoju. Jej nośnikiem jest obiekt – zwykła butelka, karafka, etykieta, fotografia – coś co każdy może mieć w swoim domu jako pamiątkę rodzinnego spotkania, niezwykłego wydarzenia czy też prezent podarowany przez członka rodziny lub przyjaciela. Celem naszego Muzeum jest zebranie tych wszystkich przedmiotów w jednym miejscu. Chcemy odtworzyć historię poprzez opowieść naszych gości i ich obiektów. Jeśli możesz nam w tym pomóc i przekazać obiekt napisz lub zadzwoń:

info@muzeumwodki.pl
+48 888 600 805

Strona Muzeum Wódki jest publiczna. Administratorem Twoich danych osobowych, które pozostawiasz odwiedzając nasz profil (m.in. imię i nazwisko lub inne Twoje oznaczenie, komentarze, polubienia, identyfikatory internetowe, jest GOOD FOOD CONCEPT SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Warszawie (00-866), ul. Żelazna 68. Twoje dane są przetwarzane w celu efektywnego prowadzenia naszego profilu, w tym w celu przedstawiania Ci informacji o naszych inicjatywach i innej aktywności oraz w związku z promowaniem przez nas różnego rodzaju wydarzeń, konkursów, usług oraz produktów, a także w celach statystycznych i analitycznych oraz w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami.

Pozostałe informacje o na temat danych osobowych, w tym o zasadach przysługującego Ci prawa sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.